piątek, 30 listopada 2012

Koncentrat do zabiegów wyszczuplających cynamonowo – algowy BingoSpa 500ml recenzja z bloga Cellulitowo.pl

Każda z nas chce być piękniejsza. Nikogo to nie dziwi. W końcu my kobiety lubimy być doceniane za swój wygląd. Lubimy być podziwiane i zasypywane komplementami przez płeć przeciwną. I nawet nasz wiek nie gra tu roli. Bez względu na to czy mamy lat naście czy kilkadziesiąt chcemy wyglądać pięknie, młodo i często szczupło. Taki się u nas utarł stereotyp. Piękna kobieta to szczupła kobieta. Co  jeśli my takie nie jesteśmy. Jeśli z powodu stu różnych rzeczy i jeszcze jednej nasza waga i wygląd są dalekie od ideału? Jeśli z powodu porodów, nieodpowiedniej diety, siedzącego trybu życia czy też po prostu pracy którą wykonujemy przybyło nam centymetrów tu i ówdzie. Niby aż tak nam one nie przeszkadzają, ale są dni, kiedy wolałybyśmy żeby ich nie było.
Gdy wybieramy się na bal, plażę czy basen chciałybyśmy wyglądać jak najlepiej – czyli bez zbędnych wałeczków na udach czy brzuchu, a także bez cellulitu. Jeśli mamy dużo czasu, jesteśmy konsekwentne, mamy czas i chęci – poprzez odpowiednią dietę, ćwiczenia możemy zmniejszyć naszą wagę i obwody.
Jeśli jednak w natłoku zajęć i obowiązków domowych, albo po prostu braku samodyscypliny nie udało nam się zrzucić zbędnych kilogramów i pomarańczowej skórki – to jeszcze nie ma co się załamywać i poddawać.
Ludzie – a zwłaszcza kobiety to mądre stworzenia. A że niejedna z nas znalazła się w podobnej sytuacji – to i na ten problem znalazłyśmy rozwiązanie. Potrafimy szybko i skutecznie uporać się z nadmiarem centymetrów w strategicznych dla nas częściach ciała. Zastanawiacie się w jaki sposób?? Bardzo prosty – poprzez zabiegi wyszczuplające.
Oczywiście najbardziej są one rozpropagowane w salonach urody czy SPA. Jednakże nie każda z nas wie – że wiele z tych zabiegów – o równie dużej skuteczności możemy wykonać same w domu. Co ważniejsze nie są ani skomplikowane, ani czasochłonne. A jedyne czego potrzebujemy to najlepiej profesjonalnych kosmetyków do tego typu zabiegów.
No dobrze. Zastanawiacie się pewnie o jakich zabiegach mówię. W końcu wiele z nas w SPA nigdy nie było i mimo że chętnie by się tam wybrało – to jednak brak środków finansowych lub po prostu czasu uniemożliwia nam takie wyprawy. Dlatego też na tej stronie chciałabym przybliżyć Wam jeden z takich wynalazków – które bez problemu można wykonać samej w domu. Tym zabiegiem jest body wraping – czyli po naszemu – owijanie ciała. Zabieg jest stosowany od lat 70 – tych. I od tego czasu cieszy się niesłabnącym uznaniem i zainteresowaniem. Odpowiednio wykonany potrafi widocznie – bo w centymetrach zmniejszyć najważniejsze dla nas obwody. I co ważniejsze – robi to w godzinę.
A żeby było jeszcze milej – do jego wykonania nie potrzebujemy żadnych skomplikowanych urządzeń – jedynie odpowiedni profesjonalny preparat wyszczuplający i rolka albo 2 folii spożywczej. Zbyt nieprawdopodobne by mogło być prawdziwe?? A jednak. W salonach urody zabiegi te są wykonywane w cenie 100 – 200 zł za zabieg, podczas gdy profesjonalne kosmetyki do body wrappingu można kupić za 30 – 200 zł. Nawet najtańszy kosmetyk wystarczy na całą serię zabiegów wyszczuplających, ponieważ jest w opakowaniu 200 – 250 gram. Same przyznacie – jak na kosmetyk – całkiem spore. Osobiście chciałabym Wam polecić do tego typu zabiegów

Koncentrat do zabiegów wyszczuplających cynamonowo – algowy BingoSpa 500ml

Dlaczego akurat ten – bo jest wystarczająco silny by zredukować podczas body wrap Waszą tkankę tłuszczową w godzinę. I jednocześnie na tyle delikatny byście nie zrobiły sobie krzywdy stosując go pierwszy raz. Tak jak pisałam to jeden z wielu profesjonalnych koncentratów do zabiegów wyszczuplających. Koncentraty te często są wykorzystywane w salonach urody czy przez kosmetyczki. Oczywiście one wiedzą jak się obchodzić z tak silnymi koncentratami. Ty możesz potraktować go jak zwykły krem. I wtedy znacznie przesadzić. W konsekwencji rozgrzewający zabieg wyszczuplający jakim jest owijanie ciała zamienisz w nieznośnie mocno pieczące i palące pół godziny w życiu. Które całkiem możliwe, że będziesz porównywała do porodu (o ile już to przechodziłaś). Dodatkowo – po takim pierwszym razie – zabraknie Ci odwagi użyć koncentratu jeszcze raz. A przecież w walce z okrągłościami trzeba być systematycznym. I jednokrotne zastosowanie zabiegu owszem przyczyni się do ujędrnienia i wyszczuplenia Twojej skóry – ale tylko jeden raz. Pomyśl ile jesteś w stanie zyskać stosując kosmetyki używane przez profesjonalistów do body wrapingu w domu.


Opinia: Aśki cellulitowo.pl 
http://cellulitowo.pl/zabiegi-wyszuplajace-dlaczego-je-polecam/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...